Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
anonike
Geregistreerd op: 01 Okt 2015 Berichten: 1
|
Geplaatst: 01-10-2015 13:30:36 Onderwerp: Help!! |
|
|
Hallo
Mijn dochter had de brievenbus leeggemaakt en de reclame weggegooit in de papiermand. Nu staan er hier plots verboden te parkeren borden voor de deur en ik vroeg men dochter of ze een geel blad had gevonden in de bus. Nu blijkt dat ze wel degelijk een geel blad had gevonden en deze had weggegooit. Nu hebben we spijtig genoeg ons papier al buitengezet en kan ik dit dus niet meer nakijken.
Weet er iemand misschien of je dit ergens kan opzoeken of ergens voor naar kan bellen of er een beslag wordt gelegd op onze goederen ?
Alvast bedankt !! |
|
Terug naar boven |
|
 |
Toon beheerder-moderator
Geregistreerd op: 23 Jan 2011 Berichten: 502
|
Geplaatst: 01-10-2015 19:20:13 Onderwerp: |
|
|
In het centraal bestand der berichten staan o.m. alle beslagen op jouw naam genoteerd.
O.g.v. art. 1391 §6 Ger. W. heeft elke persoon opgenomen in het bestand van berichten een recht van toegang tot dit bestand. Hiervoor dient er een verzoek gericht te worden aan de Nationale Kamer van Gerechtsdeurwaarders cf. artikel 10 van de Wet van 08 december 1992 tot bescherming van de persoonlijke levenssfeer ten opzichte van de verwerking van persoonsgegevens. |
|
Terug naar boven |
|
 |
|